2 sets Bench Lab Type sproeidroger verzonden naar Peru
November 11, 2022
TECHNISCHE DATA
| Item | VOSHIN-2000P |
| Specificaties: | sproeidroger van het laboratoriumtype |
| Inlaatluchttemperatuurregeling | 30 ℃ ~ 300 ℃ |
| Uitlaattemperatuurregeling | 30 ℃ ~ 140 ℃ |
| Verdampt water | 1500 ml / uur 2500 ml / uur |
| Voerhoeveelheid | 30ml ~ 2500ml/u instelbaar |
| Voedingsmethode: | Peristaltische pompafstelling |
| Droge luchtstroom | 0 ~ 330m3 / h |
| Droge lucht volledige druk | 686Pa |
| Nauwkeurigheid temperatuurregeling | ± 1 |
| Gemiddelde droogtijd | 1.0S ~ 1.5S |
|
Weergaveparameters: |
Luchtinlaattemperatuur, luchtuitlaattemperatuur, peristaltische pompsnelheid, ventilatordebiet, pasnaald Frequentie. |
| Maat mondstuk | 1,0 mm kan worden aangepast; |
|
Structurele eigenschappen |
Roestvrijstalen machine en verstuiver van voedingskwaliteit + sproei-, droog- en opvangflessen zijn gemaakt van hoog-borosilicaat hittebestendig glas |
| nominaal vermogen: | 3KW |
| Stroomvoorziening | AC220V / 50Hz |
| Afmetingen (HxLxB) | 1200 mm × 650 mm × 500 mm |
| De standaard configuratie | 1 host + 1 glazen containerpijp + 1 ingebouwde luchtcompressor |
| Gewicht | 65kg |
|
Capaciteit |
Invoercapaciteit: 30 ml-2500 ml/u, afwerkingscapaciteit: ongeveer 1 kg/u waterverdamping: 1500ml-2500ml/h |
| Materiaal | AISI 304 |
| Fan | Met VFD |
| Controle systeem | PLC |
| anderen |
Kleine luchtpomp, industriële schakelaar, een datalijn |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()

