300 kg/h Water verdamping Elektrische roterende atomizer Spray drogen machine hoge snelheid
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | XH-300 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard exportkarton |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | 300kg/h Water Evaporation Electric Rotary Atomizer For High Speed Centrigual Spray Dryer | Model Type: | XH-300 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 5.5kw |
| Rotary speed: | 10800r/min-15000r/min | Max processing capacity: | 600kg/h |
| Max evaporation rate: | 300kg/h | Diameter of atomizing disc: | 180mm |
| Voltage: | 380v | ||
| Markeren: | High Speed Spray Dryer,300 kg/h spuitdrogemachine,Elektrische roterende sproei-drogemachine met atomizer |
||
Productomschrijving
300 kg/h Waterverdamping Elektrische roterende atomizer voor hoge snelheid Centriqual Spray Dryer
| Model | XH-300 |
| Posten | 300 |
| Kracht | 5.5 kW |
| Rotatiesnelheid | 10800 r/min-15000 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 600 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 300 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 180 mm |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Glijmiddel |
Grijsproei |
Elektrische atomizerToon
Neem contact met ons op.
Wilt u meer details over dit product weten



