Hoog snelheidscentrifuge droger elektrische roterende atomizer 50 kg/h water verdamping
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | XH-50 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 set |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard exportkarton |
| Levertijd: | 10-20 dagen |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 stuks per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | Electric Rotary Atomizer 50kg/H Water Evaporation For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | XH-50 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 1.2 kw |
| Rotary speed: | 15000r/min- 22000r/min | Max processing capacity: | 100 kg/h |
| Max evaporation rate: | 50 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 120 mm |
| Markeren: | Centrifugale sproeidroger met hoge snelheid,50kg/h centrifugaalneveldroger,Elektrische roterende atomizer-spuitdroger |
||
Productomschrijving
Elektrische roterende atomizer 50 kg/h Verdamping van water voor centrifuge droger
| Model | XH-50 |
| Posten | 50 |
| Kracht | 1.2 kw |
| Rotatiesnelheid | 15500 r/min- 22000 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 100 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 50 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 120 mm |
| Koelmethode | Waterkoeling |
| Glijmiddel |
Grijsproei |
Elektrische atomizerToon
Wilt u meer details over dit product weten



