150mm Diameter Mechanische Roterende Verstuiver voor Centrifugaalneveldroger
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mxh-150 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerkarton |
| Levertijd: | 10-20days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 reeksen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | 150mm Diameter Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-150 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 4kw |
| Rotary speed: | 15500r/min | Max processing capacity: | 300kg/h |
| Max evaporation rate: | 150kg/h | Diameter of atomizing disc: | 150mm |
| Max spray diameter: | 3480mm | ||
| Markeren: | Mechanische Roterende Verstuiver,150mm Diameter Mechanische Roterende Verstuiver,De centrifugaalverstuiver van de Neveldroger |
||
Productomschrijving
Mechanische roterende atomizer met een diameter van 150 mm voor centrifuge droger
| Model | MXH-150 |
| Posten | 150 |
| Kracht | 4 kW |
| Rotatiesnelheid | 15500 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 300 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 150 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 150 mm |
| Van de bodem van de doos tot de hoogte van de haak | 1450 mm |
| Maximale sproeidiameter | 3480 mm |
Mechanical Atomizer Show
Neem contact met mij op.
Wilt u meer details over dit product weten



