100kg/h de Mechanische Roterende Verstuiver van de waterverdamping voor Centrifugaalneveldroger
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mxh-100 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerkarton |
| Levertijd: | 10-20days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 reeksen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | 100kg/h Water Evaporation Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 100 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food industry,Chemical industry,Pharmecutical industry | Power: | 3 kw |
| Rotary speed: | 17500 r/min | Max processing capacity: | 200 kg/h |
| Max evaporation rate: | 100 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 128 mm |
| Max spray diameter: | 2960 mm | ||
| Markeren: | De Mechanische Roterende Verstuiver van de waterverdamping,100kg/H mechanische Roterende Verstuiver,De centrifugaal Roterende Verstuiver van de Neveldroger |
||
Productomschrijving
100 kg/uur waterverdamping mechanische roterende atomizer voor centrifuge droger
| Model | MXH-100 |
| Posten | 100 |
| Kracht | 3 kw |
| Rotatiesnelheid | 17500 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 200 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 100 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 128 mm |
| Van de bodem van de doos tot de hoogte van de haak | 1200 mm |
| Maximale sproeidiameter | 2960 mm |
Mechanische atomizerToon
Neem contact met mij op.
Wilt u meer details over dit product weten



