Centrifugaal Roterende Verstuiver 120mm van de Nevel Drogende Machine Diameter
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mxh-50 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerkarton |
| Levertijd: | 10-20days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 reeksen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | 120mm Diameter Mechanical Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 50 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 2.2 kw |
| Rotary speed: | 17600 r/min | Max processing capacity: | 100 kg/h |
| Max evaporation rate: | 50 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 120 mm |
| Max spray diameter: | 2420 mm | ||
| Markeren: | De Roterende Verstuiver van de nevel Drogende Machine,120mm Diameter Roterende Verstuiver,De centrifugaalverstuiver van de Nevel Drogende Machine |
||
Productomschrijving
Mechanische roterende atomizer met een diameter van 120 mm voor centrifuge droger
| Model | MXH-50 |
| Posten | 50 |
| Kracht | 2.2 kw |
| Rotatiesnelheid | 17600 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 100 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 50 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 120 mm |
| Van de bodem van de doos tot de hoogte van de haak | 1150 mm |
| Maximale sproeidiameter | 2420 mm |
Mechanische atomizerToon
Neem contact met mij op.
Wilt u meer details over dit product weten



