1000kg/H de Drogende Machine van Rate Rotary Atomizer For Spray van de waterverdamping
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | Mxh-1000 |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerkarton |
| Levertijd: | 10-20days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 reeksen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | 1000kg/h Water Evaporation Rate Rotary Atomizer For Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH - 1000 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing,Pharmecutical processing | Power: | 11-15 kw |
| Rotary speed: | 11570 r/min | Max processing capacity: | 2000 kg/h |
| Max evaporation rate: | 1000 kg/h | Diameter of atomizing disc: | 190 mm |
| Max spray diameter: | 6300 mm | ||
| Markeren: | 1000kg/H waterverdamping Rate Rotary Atomizer,Ce-de Roterende Verstuiver van de Nevel Drogende Machine,Roterende de Schijfverstuiver van 15 kW |
||
Productomschrijving
1000 kg/h waterverdampingspercentage Roterende atomizer voor centrifuge droger
| Model | MXH-1000 |
| Posten | 1000 |
| Kracht | 11-15 kw |
| Rotatiesnelheid | 11570 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 2000 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 1000 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 190 mm |
| Van de bodem van de doos tot de hoogte van de haak | 2000 mm |
| Maximale sproeidiameter | 6300 mm |
Mechanische atomizerToon
Neem contact met mij op.
Wilt u meer details over dit product weten



