Mxh-25 Roterende Mechanische Verstuiver voor Droger van de Hoge snelheids de Centrifugaalnevel
Productdetails:
| Plaats van herkomst: | China |
| Merknaam: | Guojin |
| Certificering: | CE |
| Modelnummer: | MXH |
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
| Min. bestelaantal: | 1 reeks |
|---|---|
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Verpakking Details: | Standaard de Uitvoerkarton |
| Levertijd: | 10-20days |
| Betalingscondities: | L/C, T/T |
| Levering vermogen: | 100 reeksen per maand |
|
Gedetailleerde informatie |
|||
| Item Name: | Mechanical Rotary Atomizer For High Speed Centrifugal Spray Dryer | Model Type: | MXH-25 |
|---|---|---|---|
| Application: | Food processing,Chemical processing | Power: | 2.2kw |
| Rotary speed: | 20500r/min | Max processing capacity: | 50kg/h |
| Max evaporation rate: | 25kg/h | Diameter of atomizing disc: | 108mm |
| Max spray diameter: | 1920mm | ||
| Markeren: | Roterende Mechanische Verstuiver,De centrifugaal Mechanische Verstuiver van de Neveldroger,De Drogerverstuiver van de hoge snelheids Centrifugaalnevel |
||
Productomschrijving
MXH-25 Mechanische roterende atomizer voor hoge snelheid centrifuge droger
| Model | MXH-25 |
| Posten | 25 |
| Kracht | 2.2kw |
| Rotatiesnelheid | 20500 r/min |
| Max. Verwerkingscapaciteit | 50 kg/uur |
| Maximaal verdampingspercentage | 25 kg/uur |
| Diameter van de splijtplaat | 108 mm |
| Van de bodem van de doos tot de hoogte van de haak | 1150 mm |
| Maximale sproeidiameter | 1920 mm |
Mechanische atomizerToon
Neem contact met mij op.
Wilt u meer details over dit product weten



